Amulet to nie talizman. Jego zadaniem nie jest przyciąganie, ale ochrona. Ma osobisty charakter i warto go posiadać, żeby odgonić od siebie negatywną energię, zły urok lub energetycznego wampira. Amulet jest magiczny. Może mieć różny kształt i formę. Sprawdź, jak zrobić taki gadżet.

 Dlaczego warto mieć swój amulet?

Przedmiot skutecznie odpycha zło oraz przeciwdziała przed nieszczęściem, kłopotem, negatywną intencją, urokiem, chorobą oraz tragicznymi zdarzeniami. Pamiętaj, że tylko jeden amulet działa w jednym celu. Możesz mieć kilka takich narzędzi, ale nie możesz ich ze sobą łączyć, ponieważ to wprowadza energetyczny chaos. Nosisz przy sobie tylko jeden, żeby uzyskać konkretny rezultat, np. protekcję przed utratą zdrowia. Amulety mogą chronić przed:

 • utratą majątku,
 • utratą miłości,
 • utratą przyjaźni,
 • toksyczną relacją,
 • niepowodzeniami,
 • kłopotami,
 • splotem niekorzystnych wypadków,
 • złą intencją,
 • chorobą,
 • negatywnym wpływem innych osób,
 • złą energią.

 Jak nosić amulet?

Amulet to nie zabawka. Nasiąknięty jest energiami, dlatego należy nosić go odpowiedzialnie. A nosić go trzeba, bo tylko wtedy się aktywizuje i działa. Trzeba go także regularnie oczyszczać. Co dwa tygodnie płukać pod bieżącą wodą, a raz w miesiącu wkładać do soli. Są dwie szkoły noszenia amuletu. Jedna każde nosić go na widoku, po to, by łatwiej zniechęcać niekorzystne wibracje. Druga każe go mieć przy sobie, ale w ukrytym miejscu, po to, żeby nie prowokować złych energii. Zrób tak, jak podpowiada Ci intuicja. Amulet to Twój osobisty symbol, nie możesz go nikomu pożyczać ani zostawiać w obcych miejscach.

 Amulety ochronne. Jak zrobić?

Intencja, z jaką tworzysz amulet, jest ważna. Daje mu specjalne moce. Zawsze możesz kupić gotowy, ale ten zrobiony własnoręcznie jest gwarancją efektu, ponieważ będzie nosił w sobie Twoje pragnienie.

 Pierwszy sposób

Zazwyczaj potrzebujemy odpromiennika. W tym przypadku możemy użyć ametystu albo turmalinu. Kamień wkładamy na całą noc do soli, żeby go oczyścić. Na drugi dzień wystawiamy go na światło dzienne, w taki sposób, żeby dotarły do niego promienie słoneczne. Myślą, słowem oraz intencją programujemy jego przeznaczenie. Tak zrobiony amulet możemy nosić w kieszeni albo zawiesić go na łańcuszek. Jeśli masz dostęp do prawdziwego minerału, możesz kupić go już z gotową zawieszką albo użyć specjalnego kleju do kamienia, by połączyć materiał z uchwytem jaki posiadasz.

Drugi sposób

Do tego rytuału tworzenia potrzebujemy białej świecy i modeliny w czterech kolorach: czerwonym, zielonym, brązowym i niebieskim. Barwy symbolizują żywioły, czyli ogień, wodę, ziemię i powietrze. Postaraj się oczyścić umysł i zapal świecę. Zamknij oczy i świadomie oraz powoli weź parę głębszych oddechów. Powietrze wciągaj nosem, wydychaj ustami. Wyobraź sobie, że lecisz wśród chmur, czujesz się lekka i pełne miłości. W myślach obniżasz lot ku ziemi i kiedy już nad nią jesteś, nagle widzisz szczególny przedmiot. To właśnie jest amulet, który podsunęła Ci Twoja intuicja i podświadomość za pomocą obrazu powstałego w umyśle. Teraz ten kształt odtwórz w modelinie, używając wszystkich czterech barw. To nie musi by idealne odwzorowanie, ale symboliczne. Zanim jednak zaczniesz, powiedz na głos swoją intencję. Potem wygrzej w piekarniku gadżet, żeby utwardzić materiał.

Amuletem może być też twój kamień urodzeniowy. Sprawdź według daty, jaki kamień szlachetny jest zapisany w gwiazdach i wybierz go jako swoją osobistą ochronę. To naturalny amulet, który powinien służyć Ci przez całe życie i ładować pozytywną energią.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *